Online Graf - Ropa BRENT vůci ropě WTI


Aktuální Cena Ropa BRENT vůci ropě WTI

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&BRENT/WTI» odráží cenovou dynamiku dodácích futures na ropu Brent proti výpočetním futures na ropu WTI. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 1 barel ropy Brant, a kotační - 1 barel ropy WTI. Ropa je představena instrumentem #C-BRENT и OIL - kontinuálním CFD na futures odpovídajících značek. Procentní obsah aktiv je vypočítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &BRENT/WTI je určen k analýze a pro obchodování se spreadem mezi dvěma typy ropy, přičemž jeden futures je dodácí, a další je vypočetní, což také přináší svůj podíl rozdílu.

PCI Ropa BRENT vůci ropě WTI

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání