Online Graf - Ropa BRENT vůci Rublu


Aktuální Cena Ropa BRENT vůci Rublu

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Personální kompozitní instrument &BRENT/RUB odráží dynamiku změny ceny barelu ropy Brent vůci ruskému rublu. Instrument byl vytvořen na základě kótování ceny futures kontraktu Brent vůci ruskému rublu na základě modelu cross kurzu. Podkladová a kotační části spreadu jsou vyjádřeny v US dolarech. Ropa je uvedena instrumentem #C-BRENT – kontinuálním kontraktem na rozdíl (CFD) pro futures kontrakt Brent. Je třeba poznamenat, že spreadový instrument &BRENT/RUB je určen k fundamentální analýze makroekonomické politiky RF a obchodování v rámci cenového pásma: nákup blízko podpory, prodej blízko rezistence.

Vlastnosti aktiv v souboru personálního kompozitního instrumentu &BRENT/RUB:

  • Rezervy zlata a valut Centrální banky RF jsou zajišťovány dodatečnými příjmy z prodeje energie, které na 66% (statistika 2014) jsou určeny vývozem ropy. Zároveň s tím závislost ruského rozpočtu z energetického sektoru činí 51%, což umožňuje předvídat trendy zvyšování objemu vládních programů a podpory ekonomiky;
  • Dlouhodobý rating ruské ekonomiky se stanoví světovými cenami ropy a objemem rezerv zlata a valut zajišťujících stabilitu a bonitu ekonomiky. Proto posílení rublu může být určena růstem cen energií a naopák.

Teoretické základy vytvoření indexu najdete níže v sekci "Oblast použití".

PCI Ropa BRENT vůci Rublu

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání