Vývoj ceny: Sójové boby


Dnešní Cena na Sójové boby - #C-SOYB

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


O Sójové boby

soyb

Typ:Komodity

Sektor:Zemědělství

Skupina:kontinuální

#C_SOYB - Zemědělství | Komodity

Sója

Futures kontrakty na sóju (sojové boby) jsou jeden z nejpopulárnějších futures kontraktů pro produkci zemědělských výrobků. Tyto kontrakty se obchodují na burze Chicago Mercantile Exchange CME. Slouží jako důležitým směrníkem pro stanovení aktuální ceny sójy a poskytují vynikající příležitosti pro diverzifikaci investic a hedgování. CFD na futures kontrakty na sóju se kotují v US dolarech za 100 bušlů (1 kontrakt má v sobě 100 bušlů, 1 lot obsahuje 80 100bušl. podmíněných měřítek bobů). Bušl je to měřítko objemu a váhy, 1 bušl ve Spojených státech = 35.2391 litrů; 1 bušl sojových bobů = 27.216kg.
Při obchodování s kontraktem na sóju je třeba brát v úvahu závislost cen na sezóně – sojové boby jsou zasazeny obvykle od dubna do června a sklizeň začiná v listopadu.

Obchodujte kontinuálními CFD na komodity a objevte výhody s IFC Markets


Další CFD na Komodity
Energie
Energie
brent
0.648%
Energie
oil
0.901%
Zemědělství
Zemědělství
Zemědělství
cocoa
1.527%
Zemědělství
soyb
0.743%
Zemědělství
wheat
1.294%
Zemědělství
corn
1.271%
Zemědělství
oats
1.587%
Volání