Vývoj ceny: Libové vepřové maso


Dnešní Cena na Libové vepřové maso - #C-LHOG

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


O Libové vepřové maso

lhog

Typ:Komodity

Sektor:Zemědělství

Skupina:kontinuální

#C_LHOG - Zemědělství | Komodity

Libové vepřové maso

Vepřové maso je důležitým produktem stravy pro většinu lidí na planetě. Na burzovních obchodech se obchody provádějí s dodacími futures kontrakty na Libové vepřové maso (Lean Hog). Tyto futures kontrakty jsou indexovými, čili jsou výpočtové, jejichž cena se vypočítá jako vážené zprůměrování cen na libové vepřové maso všech hlavních výrobců ve Spojených státech. Cenové a objemové údaje pro výpočet tohoto indexu (Lean Hogs Index) se shromažďují vladní agenturou US Department of Agriculture (USDA).
CFD na futures kontrakty na Libové vepřové maso #C-LHOG se obchodují v US dolarech za 100 liber. (1 CFD kontrakt má v sobě 100 liber, 1 lot obsahuje 400 100librových podmíněných měřítek prasat).

Obchodujte kontinuálními CFD na komodity a objevte výhody s IFC Markets


Další CFD na Komodity
Zemědělství
rice
1.616%
Zemědělství
cotton
0.497%
Zemědělství
corn
0.107%
Zemědělství
wheat
0.506%
Není odpovídající instrument v seznamu
Zemědělství
cocoa
5.503%
Energie
oil
5.013%
Zemědělství
coffee
1.453%
Zemědělství
soyb
0.179%
Zemědělství
Volání