Obchodní podmínky


Společnost IFC Markets s ohledem na potřeby zákazníků nabízí několik typů obchodních účtů, které mají různé objemy obchodů, velikosti finančních pák, počáteční vklady. Nabízíme 3 typy obchodních účtů pro každou z obchodních platforem: NetTradeX a MetaTrader 4. Obchodní účty mohou být v jedné ze třech měn bilance na výběr uživatele - USD, EUR, JPY.

Výběr traderem online brokera s maximálně vhodnými obchodními podmínkami je rozhodujícím faktorem úspěšného online obchodování. IFC Markets nabízí traderům následující 8 skupin finančních instrumentů.

Tabulka obsahuje povolené rozsahy obchodních objemů pro finanční instrumenty a typy účtů. Pro každý finanční instrument najdete minimální a maximální povolené objemy transakcí. Pro účty platformy NetTradeX objemy jsou zadány v jednotkách prvního měnového páru nebo v jednotkách aktiva pro neměnové instrumenty. Pro účty platformy MetaTrader 4 objemy jsou zadány v lotech.

V tabulce jsou uvedeny maximální finanční páky pro typy účtů a dodatečné marginové požadavky závisející na rovnováze účtu. Pro CFD na akcie se rozšiřují speciální marginální podmínky.

Tabulka zobrazuje hodiny obchodních seancí podle druhu obchodních instrumentů. Serverový čas terminálu se shoduje s středoevropským časem (SEČ). Pro výpočet Regionální obchodní hodiny pro všechny skupiny instrumentů vyberte si místní čas a den v týdnu.

V obchodních terminálech společnosti IFC Markets jsou realizovány několik typů účtů včetně tržních, čekajících, spojených, OCO, aktuvovaných. Režim Trailing Stop je realizován na serveru, tj. funguje i když počítač zákazníka je vypnutým.