Technická analýza GBPUSD : 2014-12-24

  • Viz technické analýzy:
  • 1 den
  • 3 dny
  • týden
  • měsíc
  • všechny

Unemployment Claims

Podívejme se na H4 graf měnového instrumentu GBP/USD. Cena se pohybuje v rozmezí klesajících kanálů H4, D1 a W1 – je pozorována medvědí synchronizace rozsahů. Hostorické hodnoty ParabolicSAR se pohybují podél trendové linie H4 a potvrzují investorské nálady. Kanál Канал Donchian má negativní sklon. Neexistují žádné protiklady i ze strany oscilátoru RSI-Bars. Konečné potvrzení ze strany medvědů bude obdrženo poté co bar oscilátoru překročí podporu 21.9462%. S největší pravděpodobností k tomuto dojde současně s průrazem ceny fraktálu 1.54803. Tato úroven je potvrzena dolní hranicí kanálu Donchian. Zadaná úroven může být použita k otevření čekajícího příkazu k prodeji s fixací rizika nad rezistencí 1.56163. Stop může být umístěn v této zoně, jelikož rezistence je posílena historickými hodnotami Parabolic a denní trendovou linií. Očekáváme nový impuls volatility měnového páru po publikaci žádostí o nezaměstnanosti v USA (Unemployment Claims) v 14:30 (SEČ).

tecnhical-analysis-charts-gbp-usd

Po otevření pozice stop je třeba pohybovat vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sell stoppod 1.54803
Stop lossnad 1.56163
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.

10 let
s Vámi,
zaručením:
Spolupráce Důvěry Snadnosti

Metoda GeWorko Vytvořte si vlastní Obchodní instrumenty
POUZE na:
Proč IFC Markets?