Doplnění účtu


Společnost IFC Markets nabízí svým klientům různé způsoby doplnění účtu:

 • Mezinárodní bankovní převod
 • Local bank transfer in Japan
 • Bankovní karty
 • Platební systém WebMoney
 • Platební systém OKPAY
 • Western Union Převody peněz
 • Platební systém Neteller

Spolu s těmito způsoby společnost nabízí speciální platební systémy pro různé regiony vzhledem k požadavkům každého regionu.

Pro zahajení postupu doplnění v Kabinetu Tradera, přejděte na záložku "Účty" a vyberte si příkaz "Moje účty". V otevřené tabulce klikněte na tlačítko "Doplnit účet" v řádku účtu, který hodláte doplnit. Před Vámi se otevře seznam způsobů doplnění účtu, vyberte si Vámi preferovaný způsob a postupujte podle pokynů provádění platby. Pokud byla platba úspěšná, dostanete potvrzení e-mailem od naší společnosti. V případě zamítnutí platby, obraťte se na službu Klientské podpory.


Verze 1. Mezinárodní bankovní převod.

Po potvrzení čísla Reálného účtu (nebo výběru dalšího účtu) před Vámi se otevře stránka s bankovními údaji (pro převody v USD a převody v EUR), které si můžete vytisknout kliknutím na "Tisk". Dále musíte provést bankovní převod: nezapomeňte uvést číslo Reálného účtu a Vaše jméno v políčku platby a čekat na příchod finančních prostředků (оbvykle do 3 pracovních dnů). Došlé finanční prostředky se připočítávají na Reálný účet, a v tabulce "Deposity" na záložce "Účty" – "Historie" se objevuje nový řádek se stavem "Připsána" a v políčku "Komentáře" budou zobrazeny podrobnosti o provádění platby.

Pokud máte Reálný účet s měnou rovnováhy JPY, můžete zvolit způsob doplnění “Local bank transfer in Japan” a doplnit účet jenovým převodem z Vašeho bankovního účtu

.

Verze 2. Doplnění bankovní kartou.

Krok 1. V otevřené stránce potvrďte číslo Reálnéo účtu (nebo vyberte si další účet), vyplňte políčko "Připočítána částka" a klikněte na "Další".

V tabulce "Výběr finančních prostředků" na záložce "Účty" – "Historie" se objevuje nový řádek se stavem "Nevyřízený" (Pending), a v políčku "Viz" můžete uvidět údaje platby.

Poznamenejme, že profil klienta v Kabinetu Tradera musí být již autorizován. V opačném případě při procesu doplnění kartou přejděte na postup аutorizace a po úspěšném dokončení zpět na postup doplnění účtu.


Krok 2. Otevře se stránka s podrobnostmi Vaší platby ohledně karty. Po přečtení a přijímání platebních podmínek klikněte na "Pokračovat".


Krok 3. Otevře se stránka platebního systému pro dokončení Vašich osobních a platebních údajů a dokončení platby. Vezměte prosím na vědomi, že země-emitent Vaší karty musí odpovídat zemi, kterou jste zadali při registraci.

Pokud Váš účet pro doplnění je s rovnováhou v JPY, pak bude zvolen platební systém pro jenové převody

.

Na stránce platebního systému vyplňte políčka:

 • Card type (Тyp karty) - zaškrtněte v políčku typ Vaší karty
 • Card number (Číslo karty) - zadejte číslo karty
 • Expiration date (Datum expirace) - zadejte datum expirace Vaší karty
 • CVV2/CVC2 code (kód CVV2/CVC2) - zadejte ochranný kód karty
 • Name of issuing bank (Název banky) - zadejte název banky-emitenta
 • Secure purchase (Bezpečný nákup) - klikněte na tlačítko pro potvrzení seznámení s dokumenty a souhlasu s podmínkami

Počkejte na výsledek zpracování požadavku pro pokračování procedury. To může trvat 30 sekund. V případě nezaplacení jeho stavem se změní na "Zrušen" (Failed), a v případě úspěšné platby - "Zaplacen" (Paid).


Krok 4. V případě úspěšného pokračování platby budete znovu vidět detaily s doprovodnou zprávou obsahující prosbu stáhnout scan Vaší karty (na přední straně můžete zavřít první 12 číslic čísla karty, a na opačné strane můžete zavřít CVC/CVV kód a první 12 číslis čísla karty). Toto umožní Back office Společnosti IFC Markets autorizovat tuto kartu a dovolit z ní další platby již bez kontroly scanu.


Krok 5. Po úspěšném dokončení všech postupů pro tuto platbu finanční prostředky se připočítávají na Reálný účet, a stav platby se změní na "Připsán" (Credited).


Další způsoby doplnění účtu se provádí jednoduché podobné na procedury výše uvedenách způsobů (verze 1 a 2), ale bez nutnosti jakékoliv autorizace.

Volání