Operace s grafy PCI

Pomocí obchodně-analytické platformy NetTradeX budete moci obdržet hlubokou historii cen jakéhokoliv PCI GeWorko, která se bude obnovovat v režimu reálného času. Historie cen může být představována jako různé grafy (bary, svíčky a čáry) na různých timeframe. Proto, abyste otevřeli graf historie cen vytvořeného PCI GeWorko je třeba:

  1. Přidat PCI GeWorko do seznamu použitých instrumentů. Proto vyberte bod "Obchod -> Příručka instrumentů" v hlavním menu.
  2. V otevřeném okně "Příručka instrumentů" rozbalte seznam vytvořených PCI GeWorko ( kliknutím na "+" zleva ze sekcie "My instruments"). V otevřeném seznamu PCI GeWorko zaškrněte políčko vedle nového instrumentu. Pro přidání PCI GeWorko do seznamu použitých instrumentů, klepněte na tlačítko "Přidat do použitých instrumentů". Potom zavřete okno.
  3. Po přidání PCI GeWorko do seznamu použitých instrumentů budete moci zobrazit graf historie cen na obrazovce. Proto najdete přidaný PCI GeWorko v okně "Aktuální kotace" a klikněte pravým tlačítkem myši na název. V otevřeném menu vyberte bod "Graf" a zadejte timeframe".
  4. Otevřením grafu historie cen PCI GeWorko budete moci přistoupit k technické a fundamentální analýze.

Je třeba poznamenat následující vlastnost grafů PCI - výpočet těcjto PCI se provádí specializovaným grafickým serverem s definovanou přesností. Tuto přesnost výpočtu a zobrazení historických údajů můžete zadat v kontextovém menu na grafu PCI parametrem "Přesnost PCI". Hodnota tohoto parametru označuje hloubku výpočtu v pořadí timeframů - např. při hodnotě = 3 pro výpočet grafu H1 server využívá historické údaje jednotlivých komponentů od 5-minutových timeframů. Cím více hodnota parametru "Přesnost PCI", tím více času utrácí server na výpočet grafu. Aktuální hodnota přesnosti se zadává v levém horním rohu grafu v hranatých závorkách. Graf, který se tvoří v reálném čase při zapnutí klientského terminálu, se vytvoří s maximálně možnou přesností a nezávisí na hodnotě tohoto parametru. Zobrazení PCI na grafech neovlivňuje přenost provádění transakcí a aktivace příkazů.


10 let
s Vámi,
zaručením:
Spolupráce Důvěry Snadnosti

Metoda GeWorko Vytvořte si vlastní Obchodní instrumenty
POUZE na:
Proč IFC Markets?