Jak aktivovat účet: NetTradeX Mobile


Tedy, Vy jste si zvolili nastavení programu obchodního terminálu NetTradex.exe .

     Pokud dříve jste si otevřeli účet ( máte číslo účtu, uživatelské jméno a heslo přístupu), ale ještě jste neuvázali uživatelské jméno k tomuto terminálu na PC, tlačítkem “Tools” otevříte menu, v kterém zadáte ”Settings” a dále “Logins…”, se otvírá dialog práce s uvázanými uživatelskými jmény k terminálu. V tomto dialogu Vy klepněte na tlačítko “Add existent” – dále uvedete uživatelské jméno, heslo, dáváte značku “On real account” pro Reálný účet a značku “Auto save password” (pokud chcete uložit heslo na PC) a klikněte “OK”. Po tom, příkazem “Connect” z menu “Tools” můžete si zvolit uživatelské jméno pro přístup k účtu a začátku obchodování.

Pro Reálný účet uživatelské jméno začíná na písmeno “r” a dále je číslo účtu. Pro Demo účet uživatelské jméno začíná na písmeno “d” a dále je číslo účtu.

      Pokud dříve jste uvázali uživatelské jméno k tomuto terminálu (na tomto PC), příkazem “Connect” z menu “Tools” Vy vybíráte uživatelské jméno od seznamu (tento dialog připojení může se otevřít i hned po startu terminálu).

Pokud dojde k přerušení spojení, obnovit přístup je možno ikonou “Spojení” v dolní části.

Otevřít nový účet můžete příkazem “Open new account” z menu “Tools”.

V důsledku získání přístupu na obrazovce se objeví okno “Quotes” s kotacemi měnových párů.

 

 

Aktuální stav Vaší bilance se lze podívat v okně “Margin”, které otevříte odpovídajícím tlačítkem od seznamu v dolní části obrazovky.

Stáhněte si Obchodní platformu NetTradeX Mobile


Zpět na začátek

Volání