Nejčastější otázky a odpovědi o Partnerském Programu


Proč náš Partnerský program je v mnohém lepší než podobné programy v síti?

Velikost komisí je jednou z nejvyšších v industrii dosahující až do 83% ze spreadu a do 15 USD z obratu 100 000 jednotek obchodovatelného klientem aktiva. Když se stanete partnerem IFC Markets, dostanete vysoce kvalitní služby od Forex brokera světové úrovně. Společnost je pojištěna proti riziku profesní odpovědnosti v AIG EUROPE LIMITED.
Pouze u nás můžete poskytnout Vašim klientům revoluční produkt PCI (Personal Composite Instruments) umožňující vytvářet neomezené množství vlastních obchodních instrumentů. Vaši klienti budou v obchodování mít výhody kvůli přítomnosti jedinečných instrumentů, možnosti volby obchodní platformy a profesionální podpoře našich poradců.

Jestli musím sám sebe obchodovat v případě, že jsem se stal partnerem IFC Markets?

Abyste se stali partnerem společnosti nemusíte obchodovat, ale pro shromaždění měsíčních komisí budete muset otevřít na platformě NetTradeX reálný účet.
Nicméně, znalosti o tom, jak fungují finanční trhy a technologie online tradingu, bude velkou výhodou pro Vás při přilákání klientů.

Jak dostávám svoje odměny?

Váš výdělek se vytváří z objemů obchodování svých klientů. Čím víc Vaši klienti obchodují, tím více peněz vyděláte. Vaše výdělky se budou hromadit na Vašem zvláštním účtu, ze kterého kdykoliv můžete vybrat peníze.

Jak se vytváří moje odměna?

Váš výdělek je komise z objemu obchodování Vámi přilákaných klientů. Můžete si vydělat od 10$ do 15$ za plný obrat (otevření a zavření pozice) objemem 100 000 jednotek podkladové měny (1 standardní lot). Další informace jsou vidět zde.

Jak můžu přilákat klienty, pokud mám vlastní stránky nebo blog?

Když se stanete partnerem společnosti IFC Markets, dostáváte pro zveřejnění na své webové stránce různé bannery, finanční widgety, referální odkazy a td. Čím více návštěvníků přecházejí jimi do stránky www.ifcmarkets.cz, otvírají reálné účty a začínají obchodovat, tím více bude Váš výdělek.

Zda se můžu stát partnerem IFC Markets, pokud nemám vlastní blog nebo stránky?

Ano, samozřejmě můžete. V síti existuje velké množství bezplatných ploch, kde můžete umístit o nás informace. Pro přilákání klientů zdarma poskytujeme propagační materiály (bannery, finanční widgety, referální odkazy a td.). Čím více návštěvníků přecházejí jimi do stránky www.ifcmarkets.cz , otvírají reálné účty a začínají obchodovat, tím více bude Váš výdělek. Naši poradce vám ochotni pomoct o všech otázkách vznikajících při podpoře sítě.
Můžete také povyšovat finanční služby mimo internetu se rozšiřováním informací o nás zainteresovaným klientům.

Jaké marketingové materiály poskytujete?

Referální odkazy: s následováním těchto odkazů identifikujeme Vašeho klienta a on bude pod Vaší kontrolou.
Dotud, pokud Váš klient obchoduje, obdržíte svůj zisk. Bannery, loga a propagační texty: všechny naše materiály budou speciálně adaptovány do vašich stránek včetně velikostí, barev, jazyků a t.d.

Co je referální odkaz??

Jedná se o speciální odkaz pomocí kterého sledujeme svoje klienty.

Jestli můžu použít jiné propagační materiály, kromě těch, které mě poskytuje IFC Markets?

Použíte ty propagační materiály, které Vás společnost poskytuje. Jakékoliv jiné propagační materiály musí být pisemně schváleny Vaším manažerem.

Kdo jsou partneři druhé úrovně??

To jsou ti partneři, které jste přilákali k práci s naší společností. Partnerský program IFC Markets má dvoustupňovou strukturu výplaty odměn.

Kdy se účtují odměny?

Do 10. dne každého měsíce pro všechny obchody, které uskuteční Vámi přilákané zákazníky v předchozím měsíci, budou na Váš speciální účet účtovány odměny.

Kolik budu vydělávat?

Váš výdělek zcela závísí na Vaší aktivitě. Budete dostat 10 dolarů za každý stadardní lot, který otevřeli a zavřeli Vaše klienty. Ale to není vše: postupně s Vaší aktivitou přilákat klienty velikost Vaší komise bude zvýšena do 15 dolarů. Tak, velikost komise může být až 83% ze spreada. Nícméně, ale i to není vše: ještě můžete vydělávat 5 dolarů za každou transakci objemem 1 standardní lot, kterou učinili klienty Vašeho SuBIB.

Kde mohu vidět svoje odměny?

Když podepisujete Partnerskou dohodu, otevříte speciální účet na naší platformě NetTradeX,kde můžete vidět velikost Vašeho výdělku.

Jak si mohu vybrat peníze?

Můžete zvolit jakékoliv vhodné způsoby pro výběr peněz. Více zde. Nejsou žádné dodatečné komise při výběru peněz

Jaký je plán výplaty odměn?

Sčítání a výplata odměn se koná do 10 čísla každého měsíce.