Online Graf - Jihoafrický rand proti Jenu


Aktuální Cena Jihoafrický rand proti Jenu

Stav:Zavřeno Obchodování
7.0582
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Před. Zavření
7.0809 1.4689
Cena otevření
7.0819
Dnes, max
7.1613
Dnes, min
7.0311
Denní změna
7.0582

Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&ZARJPY» odráží cenovou dynamiku Jihoafrického randu proti Jenu. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 1 Jihoafrický rand, a kotační – 1 Japonský jen. Procentní obsah aktiv v instrumentu je počítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Obchodní instrument &ZARJPY je určen k analýze a obchodování s měnovým crossem na Jihoafrickém randu a Japonském jenu. Dynamika tohoto crossu je důležitým ukazatelem na měnovém trhu dvou obchodních partnerů - JAR a Japonsko.


Online Graf Jihoafrický rand proti Jenu

Loading
About this chart

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


PCI Jihoafrický rand proti Jenu

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání