Online Graf - Stříbro proti AUD


Aktuální Cena Stříbro proti AUD

Stav:Zavřeno Obchodování
24.8133
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Před. Zavření
24.7517 16.1837
Cena otevření
24.7421
Dnes, max
24.8567
Dnes, min
24.6678
Denní změna
24.8133

Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&XAGAUD» odráží cenovou dynamiku stříbra proti australskému dolaru. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 1 unce stříbra, a kotační - 1 australský dolar. Procentní obsah aktiv instrumentu je vypočítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &XAGAUD je určen k analýze a obchodování se stříbrem, které se kotuje s australským dolarem. Australská ekonomika je vysoce závislá na získávání a exportu drahých kovů, zejména stříbra. Austrálie je v seznamu 5 předních zemí dle zásob (14%) a získávání stříbra (9%).


Online Graf Stříbro proti AUD

Loading
About this chart

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


PCI Stříbro proti AUD

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání