Online Graf - Rubl proti Jenu


Aktuální Cena Rubl proti Jenu

Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Před. Zavření
1.5529 1.2446
Cena otevření
Dnes, max
Dnes, min
Denní změna

Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&RUBJPY» odráží cenovou dynamiku Rublu proti Jenu. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 1 ruský rubl, a kotační - 1 japonský jen. Procentní obsah aktiv v instrumentu je počítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &RUBJPY je určen k analýze a obchodování s měnovým crossem na Ruský rubl a Čínský juan. Dynamika tohoto crossu je důležitým ukazatelem na měnovém trhu dvou obchodních partnerů - Ruska a Japonská.


Online Graf Rubl proti Jenu

Loading
About this chart

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


PCI Rubl proti Jenu

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání