Online Graf - Měnový index “Canada”


Aktuální Cena Měnový index “Canada”

Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Před. Zavření
0.783 0.0846
Cena otevření
Dnes, max
Dnes, min
Denní změna

Popis

Měnový index kanadského dolaru ve formě portfoliového spreadu je určen pro investování v kanadské měně ohledně nejlikvidnějších měn na trhu Forex – EUR, GBP, JPY a AUD. Aktiva kotační části tohoto spreadu charakterizují stav ekonomiky na rozvinutých trzích.

Instrument má vysokou citlivost na zásadní změny v ekonomickém vývoji Kanady a je ideální pro strategii sledování trendu v době vypuštění klíčových základních událostí: HDP Kanady (GDP m/m), Jadrové spotřebitelské tržby (Core Retail Sales m/m), Úroková sazba krátkodobých půjček (BOC Rate), Index spotřebitelských cen (Core CPI m/m) a další.

V softwarovém prostředí NetTradeX spread je tvořen na základě rovnoměrného rozdělení kapitálu mezi dlouhou pozicí (nákupem CAD/USD) a krátkou pozicí, prodejem AUD/USD (25%), EUR/USD (25%), GBP/USD (25%), JPY/USD (25%). V důsledku toho, na základě modelu GeWorko vytváří se personální kompozitní instrument (PCI).


Online Graf Měnový index “Canada”

Loading
About this chart

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


PCI Měnový index “Canada”

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání