Jak začít obchodovat (FAQ)


 1. 1. Stáhněte si a nainstalujte obchodní terminál na Váš PC a mobilní zařízení.

  2. Zaregistrujte se do Kabinetu Tradera

  Při registraci budete muset vyplnit pole s Vašimi osobními údaji. Po vyplnění a odeslání formuláře Vám bude nabízeno potvrdit e-mailovou adresu.

  3. Autorizujte Váš profil

  Pokud se chystáte doplnit účet s pomocí bankovní karty nebo vybrat peníze na Váš bankovní účet, pak autorizujte si Váš profil, pošlete skan vašeho dokladu totožnosti. Tento postup lze provádět v Kabinetu Tradera v záložce "Profil".

  4. Otevřete si obchodní účet

  Pro otevření obchodního účtu z Kabinetu Tradera musíte vstoupit na záložku "Účty" a zvolit "Otevřít nový účet". Dále vyplňte formulář o otevření účetu, kde zadejte typ účtu (real/demo), platformu (NetTradeX/Metatrader 4), pákový efekt a měnu účtu.

  Obchodní účet bude okamžitě otevřen a jeho parametry se zobrazí na stránce během několika sekund. Kromě toho, parametry přístupu budou odeslány na vaši e-mailovou adresu.

  5. Přidejte účet do obchodní platformy

  a) Na platformě NetTradeX

  V hlavním menu terminálu NetTradeX vyberte si "Soubor" - "Vytvořit existující login", zadejte login, vyberte real nebo demo, zadejte heslo a název pracovního prostoru (pokud vyžaduje). V hlavním menu zvolte si "Soboru" - "Připojení" a nový účet bude vložen do platformy a připojen se serverem.

  b) na platformě MetaTrader 4

  V hlavním menu terminálu MetaTrader 4 zvolte si "Soubor" - "Připojit se k obchodnímu účtu", zadejte login, heslo a zvolte si server real a demo. Klepněte na tlačítko "Login" a nový účet bude vložen do platformy a připojen se serverem.

  6. Doplňte si obchodní účet

  Pro doplnění obchodího účtu z Kabinetu Tradera musíte vstoupit na záložku "Účty", zvolit si "Moje účty" a klepnout na tlačítko "Doplnit" v sekci požadovaného účtu.

  Zvolte si ze seznamu způsob doplnění účtu a dále postupujte podle pokynů příslušné dialogového postupu.

  Jakmile na váš obchodní účet přijdou peněžní prostředky, můžete již začít obchodovat.


IFC Markets je přední finanční společnost a poskytuje služby na Forex a CFD trzích. Můžete obchodovat s měnovými páry, drahými kovy, CFD na komodity, indexy, akcie, unikátními zlatými instrumenty a také vámi vytvořenými personálními instrumenty z jednoho účtu.

Zpět na začátek

Volání