Mohu použít poradce nebo roboty v IFC Markets?


Ano, můžete. Poskytujeme automatické obchodování pro NetTradeX a MetaTrader 4. Obchodní platforma NetTradeX je dalším obchodním terminálem, který umožňuje uživatelům automatizovat obchodování prostřednictvím vestavěného programovacího jazyka NTL +. Můžete si stáhnout terminál na našich stránkách.

Na platformě MetaTrader 4 je možnost automatizovat obchodování a technickou analýzu prostřednictvím vestavěného programovacího jazyka MQL4. Pro více informací o automatizovaném obchodování najdete v sekci autoamatické obchodování.

Jazyky MQL4 a NTL+ jsou slučitelné, proto poradci, skripty a indikátory, vytvořené na jazyce MQL4 v MetaTrader 4, mohou být snadně spoustěny i na NetTradeX po malé transformaci na základě nabízené standardní knihovně kompatibility.


Společnost IFC Markets nabízí jedinečnou obchodně analytickou platformu NetTradeX, která je k dispozici pro PC s Windows, Mac OS, mobilní zařízení s iOS, Android a Windows Mobile. Široká škála analytických instrumentů v obchodní platformě udělá Vaši analýzu přesnější.

NetTradeX
Stáhnout Obchodní Software

Zpět na začátek

Volání