Vnitřní převod prostředků mezi účty


Z obchodního účtu NetTradeX Real

Pozor
Níže uvedený formulář pro doplnění účtu je určen pouze pro klienty, kteří nemají zaregistrovaný Kabinet Tradera. Formulář je určen pouze pro účty s USD.
Klienti, kteří jsou již zaregistrováni v Kabinetu Tradera, musejí postupovat podle pokynů doplnění účtu v Kabinetu Tradera.
Pro registraci v Kabinetu Tradera, postupujte podle pokynů registrace. V Kabinetu Tradera budete moci nejenom otevřít účet, ale i přidat již existující.

Žádosti o převod prostředků z obchodních účtů NetTradeX se přímo vytvářejí z obchodní platformy NetTradeX. Při vytvoření žádosti, suma převodu se odebírá z rovnováhy obchodního účtu a objevuje se v okně žádostí o výběr prostředků.

Všechny žádosti o vnitřní převod prostředků se operativně posuzují a provádějí od backoffice o pravocních hodinech (od 07:00 do 19:00 (SEČ) od pondělí do pátku) přesně v souladu s pokyny klientů.

Z obchodního účtu MetaTrader 4 Real

Pokud chcete zaslat prostředky z Vašeho obchodního účtu MetaTrader 4 Real na druhý obchodní účet NetTradeX či MetaTrader 4 na Vaše jméno, prosím, proveďte následující kroky:

  1. 1. Zaregistrujte se Kabinet Tradera

  2. 2. Přidejte do Kabinetu Tradera své obchodní účty

  3. 3. Vytvořte si žádost o vnitřní převod

Zpět na začátek

Volání