Zprávy společnosti


Byla spuštěna nová verze obchodního terminálu NetTradeX 1.7.3 pro Android.

Rádi bychom Vás informovali, že je již v naší společnosti k dispozici CFD obchodování s akciemi Twitter Inc. - zkratka #S-TWTR.
Obchodování je k dispozici na reálných účtech platforem NetTradeX a MetaTrader 4.

Rádi bychom Vás informovali, že je již v naší společností k dispozici CFD obchodování s akciemi Starbucks Corporation - zkatka #S-SBUX.
Obchodování je k dispozici na reálných účtech platforem NetTradeX a MetaTrader 4.

v souvislosti s firemními událostmi ve společnosti Hertz Global Holdings, Inc. bude CFD obchodování s akciemi #S-HTZ pozastaveno od 1.7.2016 do speciálního oznámení. Všechny otevřené pozice # S-HTZ budou automaticky uzavřeny za uzavírací cenu na trhu 30.6.2016.

v souvislosti s firemními událostmi ve společnosti HENGAN INT'L (Hengan International Group Company Limited) CFD obchodování s akciemi #H-1044 bude pozastaveno od 28.6.2016 do speciálního oznámení. Všechny otevřené pozice # H-1044 budou automaticky uzavřeny za uzavírací cenu na trhu 27.6.2016.

Rádi oznamujeme, že je kromě CFD na akcie burz NYSE, NASDAQ a LSE (sekce IOB) na reálných účtech platformy MetaTrader 4 k dispozici obchodování CFD na akcie následujících obchodních trhů:

Nová verze obchodního terminálu NetTradeX 2.11.0 pro Windows.

v souvislosti s referendem o odchodu Velké Británie z EU v období od 13 do 23 června 2016 mohou marginové požadavky za instrumenty být změneny.

v souvislosti se svátky v Austrálii a v Rusku dne 13. čevna 2016 se mění obchodní plán pro následující instumenty (CET):

Volání